До уваги користувачів веб-сайту! 27.01.2011р. на Першому муніципальному телеканалі вийде в ефір відеосюжет за участі голови облДПА О.В. Клименка

27.01.2011р. о 19.00 в рамках програми «Новини» на Першому муніципальному телеканалі в ефір вийде відеосюжет за участі голови облДПА О.В. Клименка, присвячений легалізації заробітної плати.

Також на Першому муніципальному телеканалі створено рубрику «ДПА у Донецькій області інформує», яка виходитиме щочетверга в рамках програми «Новини» о 19.00.

03.02.11. вийде відеосюжет, присвячений декларуванню доходів громадян, 10.02.11. - погашенню заборгованості по заробітній платі.

У популярних регіональних друкованих виданнях «Вечерний Донецк», «Панорама» запроваджено щотижневу рубрику з податкової тематики «Роз'яснюємо норми Податкового кодексу України», інформаційне наповнення якої здійснює управління масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян. З початку поточного року розміщено 6 матеріалів актуального характеру з питань компетенції підпорядкованих підрозділів облДПА. В рамках цієї рубрики буде опубліковано інтерв'ю з заступником голови ДПА у Донецькій області Людмилою Карпилянською стосовно погашення податкового боргу платниками податків, яке планується вийти друком у щотижневику «Панорама» (випуск за 3 лютого) та у газеті «Вечерний Донецк» (номер за 4 лютого).
Управління МРР та звернень громадян
ДПА у Донецькій області

Конкурс "Країна сплачених податків"

Опитування

Чи збираєтесь Ви у поточному році задекларувати свої доходи?

Проголосувати