До уваги платників податків та зборів !

    8 та 9 серпня 2012 року відбудуться кущові семінари для платників податків з питань практичного застосування положень Податкового кодексу України у частині особливостей обчислення та сплати податку на прибуток підприємств, сплати податку на додану вартість, відшкодування ПДВ, ведення Реєстру податкових накладних та Єдиного реєстру податкових накладних, заповнення податкової звітності, новацій в справлянні податку на прибуток та ПДВ.
    8 серпня – у приміщенні Ворошиловської районної у м. Донецьку Ради (за адресою м. Донецьк, вул. Артема, 74, сесійна зала засідань. 2-й поверх). Запрошуються платники податків Ворошиловського, Київського, Кіровського, Куйбишевського, Ленінського, Петровського  районів м. Донецька;
    9 серпня  - у приміщенні ДПІ у Калінінському районі м. Донецька Донецької області ДПС (за адресою: м. Донецьк, бул. Шевченка, 26 б, 5 поверх). Запрошуються платники податків Калінінського, Будьонівського, Пролетарського районів м. Донецька.
    Початок семінарів о 10 годині ранку. Реєстрація прибулих розпочнеться о 9.00.

   З питаннями щодо участі пропонуємо звертатися до підрозділів взаємодії зі ЗМІ та громадськістю районних ДПІ.

ДПС у Донецькій області


Опитування

Чи задоволені ви роботою електронного сервісу «Дізнайся більше про свого бізнес партнера», що функціонує на веб-сайті ДПС України?

Проголосувати