ВСІ СПІВРОБІТНИКИ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ БУДУТЬ ПРОТЕСТОВАНІ НА ЗНАННЯ НОРМ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ

Всі співробітники податкової служби Донецької області, включаючи вище керівництво відомства, найближчим часом здадуть тести на знання нового Податкового Кодексу.

Після навчальних семінарів пройдуть декілька етапів комп'ютерного тестування та фінальний іспит. Спеціально написана для «податкової сесії» програма містить більше сотні питань відповідно до положень Податкового кодексу і перевіряє правильність відповідей в онлайн-режимі.

Жоден співробітник ДПА у Донецькій області не буде допущений до подальшої роботи, доки не переконає екзаменаторів в доскональному знанні предмета.

 «Ми повинні стати тією єдиною інстанцією, яка чітко і ясно донесе до кожного громадянина суть нових законодавчих норм та механізми їх застосування на практиці. Тому наші співробітники зобов'язані знати і вміти застосовувати Податковий кодекс краще за всіх. Якщо не напам'ять, то дуже близько до тексту», - зазначив голова ДПА у Донецькій області Олександр Клименко.

Він додав, що сам має намір пройти тестування одним із перших.

Після здачі внутрішніх іспитів податкове відомство створить консультаційні центри для платників податків Донецької області. При цьому керівник податкової служби регіону запевняє, що для всіх бажаючих вивчення нового Кодексу буде безоплатним.

«Грошей ні з кого за роз'яснення та лекції ми вимагати не будемо, і це - принципова позиція. Нам, перш за все, важливо, щоб всі учасники процесу розуміли і виконували нові правила гри», - резюмував Олександр Клименко.

ДПА у Донецькій області

Конкурс "Країна сплачених податків"

Анонси

Опитування

Який спосіб отримання інформації щодо оподаткування є зручнішим для Вас?

Проголосувати